Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
Firehost, od kilku lat tam siedzę i jakoś okazuje się, że można kupić w Polsce tani i dobry hosting. Na pojedynczym koncie trzymam jednocześnie wiele różnych serwisów i jakoś wszystko działa jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam słowa przedmówcy. Mam u nich w sumie 3 serwisy - zapłaciłem grosze, a usługa bardzo dobra. Support pomagał mi nawet w instalowaniu cmsów, co raczej do ich obowiązków nie należy - świetni ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na Firehost mogę postawić duży serwis? Powieniem szukać vpsa czy konta dzielonego? Na sharedzie jest szansa na utrzymanie dużej strony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz postawić, tylko musisz dopasować pakiet. Inne wymagania ma stronka z 1000 unik dziennie, a inne taka z 20 tysięcy. To jest ogromna różnica, więc nie można powiedzieć, że takie i takie konto rozwiązuje problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Hekko się na bank nie zawiedziecie - świetna i szybka usługa, na plus wielkość pakietów, support, szybkość działania. Generalnie nie ma się czego czepiać. Co Wy na to? Najlepiej odpalić okres testowy i samodzielnie ocenić jakość usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Jestem w Firehost od dosyć dawna i usługa działa bardzo pozytywnie. Największy plus to cena do jakości. W sumie na jednym koncie stoi wiele serwisów i każdy z nich działa na wysokim poziomie. Duży plus za support.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwer na Hekko, ten za 80 zł, w tym momencie mieści 7 moich domen z ruchem po 200 unikalnych dziennie - nie zbliżam się do granic parametrów. Może to nie jest ogromny ruch, ale mimo wszystko - usługa działa bardzo ok i robi różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost mogę potwierdzić, bardzo szybko działająca usługa, tym bardziej przy takiej cenie. Najlepsze że na o wiele droższym hostingu nie miałem takiego supportu jak tutaj - odpowiadają po kilku minutach. W innej firmie odpowiedź miałem nawet kolejnego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna to samo Hekko i serwer działa naprawdę super. Nie miałem z nim jakichkolwiek problemów. Nigdzie wcześniej nie miałem możliwości korzystania z tak dobrego supportu. U nich wszystko działa jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo masz taniej na Firehost, a usługa niezawodna. Na dokładkę masz do wyboru panel zarządzania, masz okres testowy, więc po prostu sam sprawdzasz czy serwer jest jakościowy. Jak dla mnie to zdecydowanie usługa najwyższej klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko ma świetne serwery i właśnie tym radzę się zainteresować. Przede wszystkim chodzi tutaj o cenę do jakości i support. Trzymam aktualnie u nich w sumie kilka serwisów - nie ma się czego czepiać, bo usługa rzeczywiście działa po prostu genialnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem sobie konto na Firehost - faktycznie panel zarządzania do wyboru, usługa szybko działająca, taka która nie sprawia problemów. Przynajmniej na razie - dopiero 3 tygodnie trzymam u nich serwisy. Nie ma się czego czepiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wykupiłem sobie hosting w firmie Cal.pl jakiś rok temu, do tego czasu bez żadnych problemów wszystko działa tak jak powinno, osobiście polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy Firehost pod prowadzenie sklepu internetowego? Nie będzie to wielu ruch - podejrzewam, że max 1000 userów dziennie. Dużo zdjęć, żadnych plilków do pobrania. Czy pod coś takiego potrzebuję vpsa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozecie sprawdzic ofertę na ddr.pl ja tam zakładałam jakieś pół roku temu i mi pasuje, mam darmowa aktualizacje przy koncie pro, teraz chyba oni nawet zrobili jakis rabat od nowego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko - od dawna u nich trzymam wszystkie serwisy i rzeczywiście nie mam jakichkolwiek problemów z jakością. Na pewno na plus serwera dziala fakt, że jest niezawodny - jak dotąd nie miałem z nim problemów i nie mam zamiaru go zmieniać. Zresztą - jak dotąd usługa jest niezawodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że jedyne co ma teraz sens, do płatne usługi. A sam również posiadam konto w Firehost, takie które jest niezawodne, gdzie mam szybkie odpowiedzi na pytania, z porządnym supportem. I sam doskonale wiem, że znalezienie czegoś takiego do spraw prostych nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowy hosting jest całkowicie pozbawiony sensu. To już lepiej postawić sobie stronkę na normalnym koncie, zapłacić tych kilka dyszek i mieć święty spokój. Nie sądzicie, że to dużo rozsądniejsze rozwiązanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam jakość działania Firehost. Mam od 3 miesięcy tam stronę firmową z wieloma odwiedzinami i serwer nie zawodzi. Duży plus, że admini odpowiadają mi nawet w przypadku bardzo głupich problemów. Przeestujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, a jakiego serwera potrzebuję jeśli chcę postawić na nim stronę firmową? Wielkich odwiedzin nie będzie. Pewnie kilka osób dziennie. Zależy mi bardziej na stabilności. Ile muszę zapłacić za odpowiednie konto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...